Reklama w serwisie

Reklama:

W serwisie "Kolorowanki" znajdującym się pod adresem www.kolorowanki.info.pl mogą reklamować się przedszkola, żłobki, producenci wózków, zabawek, ubranek dla dzieci i inne firmy związane z branżą dziecięcą.

Posiadamy kilka serwisów skierowanych do najmłodszych dzieci jak i rodziców więc Państwa reklama może być wyświetlana jednoczesnie na kilku serwisach. (Portale są na różnych serwerach o różnych IP co dodatkowo wpływa na pozycjonowanie Państwa strony internetowej - SEO pozycjonowanie)

W przypadku reklamy bannerowej lub tekstowej posiadamy profesjonalny system dzięki któremu reklamodawca może w panelu na hasło śledzić liczbę wyświetleń kreacji, liczbę kliknięć w kreację.

Bannery mogą być w formacie .jpg, .gif, .png, .swf.

Preferujemy reklamę w postaci pełnej oferty firmy: zakres usług, zdjęcia produktów lub instytucji, dane teleadresowe, link do strony firmowej lub sklepu internetowego firmy.

Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie. Propozycje i zapytania należy kierować na adres: reklama@czestochowaonline.pl z podaniem danych firmy, adresu strony docelowej, treści linku, proponowanego terminu wyświetlania reklamy oraz adresu strony na której chcieliby Państwo reklamować swoją firmę, jej usługi czy produkty.

Wystawiamy faktury VAT.

Administrator strony:
Grzegorz Ławniczek

 

statystyka